مهار تورم و رشد تولید امروز : 15 اسفند 1402
  • تاریخ انتشار : 1402/11/23 - 08:34
  • تعداد بازدید : 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

میز خدمت جهادی مدیریت توزیع برق کرمان در مسجدجامع هوتک

میز خدمت جهادی مدیریت توزیع برق کرمان در مسجدجامع هوتک

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف و نجیب شهرستان کرمان ، میز خدمت جهادی مدیریت توزیع برق این شهرستان در مسجد جامع هوتک برگزار شد. .

به گزارش  روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، ، همزمان با دهه مبارک فجر، مدیر و کارکنان مدیریت توزیع برق شهرستان کرمان در حاشیه نماز جماعت  ظهر و عصر مسجد جامع  هوتک با حضور در میز خدمت این شرکت، به سوالات شهروندان پاسخ دادند.

 شهروندان با مراجعه به مدیران، کارشناسان مدیریت توزیع برق شهرستان کرمان  سوالات و مطالبات خود را در محل میز خدمت توزیع برق شمال استان  مطرح کرده و از خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شدند.
محمدرضا عرب زاده  مدیر توزیع برق شهرستان کرمان گفت: کار و خدمت جهادی برای گره گشایی از مشکلات مردم و پاسخگویی به مطالبات آنان در دولت سیزدهم یک اولویت است که شرکت توزیع نیروی برق شمال استان به جدیت آن را دنبال می کند.

 وی ادامه داد: شهروندان می‌توانند همواره درخواست های خود را از طریق شماره  تماس ۱۲۱ و یا از طریق اپلیکیشن برق من با کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان درمیان بگذارند.
وی با تقدیر از زحمات سازمان بسیج کارمندان  و ادارات استان به جهت برگزاری میز خدمت جهادی  که پل ارتباطی بین مردم و مسئولین بوده و مشترکین صنعت برق در مناطق کم برخوردار میتوانند از نزدیک با مسئولین ملاقات چهره به چهره داشته باشند اظهار داشت:  برپایی میز خدمت و حضور مدیران در میان مردم گامی در جهت تسریع در پاسخگویی به مطالبات آنان است و این رویه نقش مهمی در حل مشکلات مردم و تسریع در پاسخگویی به مطالبات آنان و پیگیری خواسته های آنها دارد.
شایان ذکر است این طرح به مناسبت ایام الله مبارک فجر در مساجد شهرستان  کرمان در حال اجرا است..

کلمات کلیدی
ravabet ravabet
خبرنگار :

ravabet ravabet

عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید
تنظیمات قالب

سامانه ی گفتگوی آنلاین نیافام